İŞ GÜVENLİĞİNDE DOĞRU ADIM

Sizlere WORKTEAM olarak;
Ayakkabıcılık sektöründe çeyrek asrı aşkın tecrübeyi, en kaliteli malzemeler ile iş güvenliği standartlarına uygun olarak üreten. Kullanıcılar için, en üst düzey korumayı sağlarken, bu üretimi en az bütçe ile sizlere sunan. İş güvenliği ayakkabılarını günlük hayatta da rahatlıkla kullanmanızı
sağlayan, İş ve iş güvenliği alanında yılların efsane markası WorkForce’un yeni yüzünü sunmaktan gurur duyar. Sizlerin beğenisine sunduğumuz WorkForce ayakkabılarının tüm gün süren yoğun şartlar altında kullanılmaya karşı üstün dayanıklılıkları, uluslar arası akredite laboratuarlar ( Eurolab ) tarafından yapılan testlerle kanıtlanmıştır. Bu ayakkabılar dayanıklı olmalarının yanı sıra kullanıcılarının sağlık ve konforu için özenle tasarlanmıştır. Son teknoloji materyaller kullanılarak üretilen WorkForce ayakkabılar kendi kategorisinde daha önce hiçbir iş ve iş güvenliği ayakkabısının sahip olmadığı kadar güvenli, sağlıklı ve hafiftir.
 
Tüm modellerimiz S1, S1P, S2, S3 veya O2 uluslar arası iş güvenliği standartlarına ( EN ISO 20345 ) göre üretilmektedir. Tüm modellerde kullandığımız materyallerin bu standartlara uygunluğu sertifikalandırılmıştır. Ayrıca ayakkabılarımız sürtünme direnci bakımından SRC sertifikasına sahiptir. Bu sertifika tabanlarımızın en üst düzeyde sürtünmeye sahip olduğunu göstermektedir. Uzun bir tasarım Ar-Ge süresi geçiren ayakkabılarımız, günlük hayatınızdaki kullanımınıza mükemmel derecede uygun tasarımlarından hiç ödün vermeden dilediğiniz standartlara göre üretilmektedir. Gerçek deriden üretilen modellerimizde yapıları itibari ile alev almaz niteliğindedir. Ayakkabıların içinde kullanılan iç taban çıkartılabilir, anatomik olarak şekillendirilmiş ve nefes alabilir malzemeden üretilmiştir. Ayakkabılarımız 36 / 51 numara aralığında üretilmektedir.